Zakázková výroba nábytku

Nábytek navrhujeme, vyrábíme a distribuujeme pod značkou Unikátní nábytek®.  Proto produkty pod značkou Unikátní nábytek® dovedeme upravit a přizpůsobit Vašim požadavkům. Pokud potřebujete změnit například rozměry nebo materiál pracovní desky, barvu podnože, dejte nám vědět. Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Upravujeme:

  • Rozměry stolů, polic, aj.
  • Materiál desek stolů (lamino, masiv,..)
  • Úpravy podnoží, aj.
  • Individuální návrhy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Proč zrovna nás?

- Nejsme supermarket!  Proto u nás kupujete vždy kvalitní a pořádný kus nábytku. Pracujeme s černou konstrukční ocelí o síle 2 - 15 mm. V kombinaci s poctivou dubovou deskou stolu o síle až 6 cm, tak Váš nový stůl může vážit i 130 - 150 kg a vydržet generace. 

- Ruční výroba! Naše výrobky jsou ručně vyráběné. Používáme pouze ruční nářadí. Nejsme ve středověku, proto převážně elektrické. Ale žádnou sériovou výrobu u nás nečekejte. 

- Jedinečnost! Máme v portfoliu kousky, které najdete jinde. Však v hlavě a na papíře nosíme mnoho dalších unikátních návrhů, které postupně realizujeme. A věřte, že naše myšlenky jsou fakt šílený. 

- Cenová politika! Nejsme velká fabrika. Jsme lidé co žijí klasický rodinný život. Neživíme tak administrativní budovy. Díky tomu můžeme nabídnout příjemné ceny za kvalitní české výrobky. 

A s jakými materiály pracujeme?

Podnože

Stolové podnože a jiné podnože vyrábíme dle našich představ o budoucím designu výsledného nábytku. Nejčastěji používáme konstrukční černou ocel o síle 2 - 15 mm, která nabízí našim výrobkům vynikající stabilitu, dlouhou životnost a mechanickou odolnost. Dále pak používáme například dubové masivní dřevo.

Desky

Stolové desky a jiné desky vyrábíme z lamina, masivního dubu a pryskyřice. Běžně nabízíme tyto varianty:

Dub Somona - jedná se o běžný cenově dostupný dekor. Dostupné síly jsou 18 a 35 mm.

Dub Halifax přírodní - jedná se vysoce kvalitní imitaci dřevěného dekoru se suky. Dostupné síly jsou 18 a 35 mm.

Dub přírodní - je naprosto kvalitní masivní dřevina, která je opatřena kvalitním bezbarvým nátěrem. Dostupné síly jsou 20 a 40 mm.

Dub zlatý - je naprosto kvalitní masivní dřevina, která je opatřena kvalitním nátěrem s barevným pigmentem. Dostupné síly jsou 20 a 40 mm.

Tvrzené sklo - do našich výrobků dovedeme zakomponovat také sklo. 

Zpět do obchodu